Menu

Holdets stab

Træner
ingen pic
Mikkel Bischoff
Holdleder
ingen pic
Kasper Børgesen Heslou
Assistenttræner
ingen pic
Cecilie Bech Hammer
Træner
ingen pic
Johan Lønk Ramskov

Spillerliste

ingen img
Alberte Lønk Ramskov
ingen img
Amelie Randlev Nielsen
ingen img
Anna Dalsgaard
ingen img
Anna Liva Nyborg Munk
ingen img
Asta Als Christensen
ingen img
Bente Ahlmann Lassen
profil
Carla Marie Nexmand Olsen
ingen img
Chloé Santanna Gravesen
profil
Clara Christiansen Dyhr
ingen img
Ella Manz Lemvig
ingen img
Ellen Færch Uldall
ingen img
Elvira Victoria Ciofu Laurell
ingen img
Emmeli Gaustad Jeppesen
ingen img
Esma Dogan
profil
Freja Corfitz Simonsen
profil
Freya Holt Dyrlund Grome
profil
Gry Børgesen Heslou
ingen img
Ida Klitaa
ingen img
Jeeyden Tata
ingen img
Kamille Kold Leihardt
ingen img
Karla Engelbrecht Friis
ingen img
Laura Birk Holm
ingen img
Lea Ørtoft Jensen
ingen img
Maise Bagger
ingen img
Maja Buhr Bøgebjerg Hansen
profil
Mathilde Brandt
ingen img
Melina Guy
ingen img
Mellie Hammer Dreymann
ingen img
Mila Bischoff
ingen img
Olivia Møller Mørch
profil
Rose Mirjam
ingen img
Sakinah Ali
ingen img
Sarah Jessen
ingen img
Selma Kjær Karstensen
ingen img
Signe Gregersen
ingen img
Sine-Marie Flink Iversen
ingen img
Vigga Juul Walbum

Holdstatistik - genereltU10/U9 Piger (08-09) 5M 1 Forår • Pulje 1

Kampe 0
Mål 0
Højde Gns. 0 cm
Alder Gns. 0 år
Gule kort 0
Røde kort 0
Seneste form

Holdstatistik - genereltU10/U9 Piger (08-09) 5M 3 Forår • Pulje 1

Kampe 0
Mål 0
Højde Gns. 0 cm
Alder Gns. 0 år
Gule kort 0
Røde kort 0
Seneste form

Holdstatistik - genereltU12/U11 Piger (06-07) 8M 3 Forår • Pulje 2

Kampe 0
Mål 0
Højde Gns. 0 cm
Alder Gns. 0 år
Gule kort 0
Røde kort 0
Seneste form

Holdstatistik - genereltMedaljestævne U10/U9 Piger (08-09) 5M 1 Forår • Pulje 1

Kampe 0
Mål 0
Højde Gns. 0 cm
Alder Gns. 0 år
Gule kort 0
Røde kort 0
Seneste form

Holdstatistik - genereltMedaljestævne U10/U9 Piger (08-09) 5M 3 Forår • Pulje 2

Kampe 0
Mål 0
Højde Gns. 0 cm
Alder Gns. 0 år
Gule kort 0
Røde kort 0
Seneste form

KampprogramU10/U9 Piger (08-09) 5M 1 Forår • Pulje 1

April 2018

Hvidovre IF 1
22. apr
Kl. 13.30
Ude
Jens Jessens Vej

Sundby BK 1

Sundby BK 1
22. apr
Kl. 13.50
Hjemme
Jens Jessens Vej

BK Hekla 1

HIK 1
22. apr
Kl. 14.10
Ude
Jens Jessens Vej

Sundby BK 1

Sundby BK 1
22. apr
Kl. 14.30
Hjemme
Jens Jessens Vej

FA 2000 1
Maj 2018

Husum BK 1
6. maj
Kl. 13.30
Ude
Sundby/Kløvermarken

Sundby BK 1

Sundby BK 1
6. maj
Kl. 13.50
Hjemme
Sundby/Kløvermarken

B.93 1

KFUM 1
6. maj
Kl. 14.10
Ude
Sundby/Kløvermarken

Sundby BK 1

Sundby BK 1
6. maj
Kl. 14.30
Hjemme
Sundby/Kløvermarken

Hvidovre IF 1

BK Hekla 1
26. maj
Kl. 13.30
Ude
Hekla Park

Sundby BK 1

Sundby BK 1
26. maj
Kl. 13.50
Hjemme
Hekla Park

HIK 1

FA 2000 1
26. maj
Kl. 14.10
Ude
Hekla Park

Sundby BK 1

Sundby BK 1
26. maj
Kl. 14.30
Hjemme
Hekla Park

Husum BK 1
Juni 2018

B.93 1
17. jun
Kl. 13.30
Ude
Vestamager Idrætsanlæg

Sundby BK 1

Sundby BK 1
17. jun
Kl. 13.50
Hjemme
Vestamager Idrætsanlæg

KFUM 1

Hvidovre IF 1
17. jun
Kl. 14.10
Ude
Vestamager Idrætsanlæg

Sundby BK 1

Sundby BK 1
17. jun
Kl. 14.30
Hjemme
Vestamager Idrætsanlæg

BK Hekla 1

KampprogramU10/U9 Piger (08-09) 5M 3 Forår • Pulje 1

April 2018

HIK 3
22. apr
Kl. 10.00
Ude
Jens Jessens Vej

Sundby BK 2

Sundby BK 2
22. apr
Kl. 10.20
Hjemme
Jens Jessens Vej

BK Union 1

Sundby BK 2
22. apr
Kl. 10.40
Hjemme
Jens Jessens Vej

B 93 4

Fremad Valby 2
22. apr
Kl. 11.00
Ude
Jens Jessens Vej

Sundby BK 2
Maj 2018

Jægersborg BK 1
6. maj
Kl. 10.00
Ude
Sundby/Kløvermarken

Sundby BK 2

Sundby BK 2
6. maj
Kl. 10.20
Hjemme
Sundby/Kløvermarken

BK Vestia 1

BK Hekla 3
6. maj
Kl. 10.40
Ude
Sundby/Kløvermarken

Sundby BK 2

Sundby BK 2
6. maj
Kl. 11.00
Hjemme
Sundby/Kløvermarken

HIK 3

Sundby BK 2
26. maj
Kl. 10.00
Hjemme
Hekla Park

BK Hellas 1

Hvidovre IF 2
26. maj
Kl. 10.20
Ude
Hekla Park

Sundby BK 2

Sundby BK 2
26. maj
Kl. 10.40
Hjemme
Hekla Park

FB 2

Tårnby FF 2
26. maj
Kl. 11.00
Ude
Hekla Park

Sundby BK 2
Juni 2018

Nørrebro United 2
17. jun
Kl. 10.00
Ude
Vestamager Idrætsanlæg

Sundby BK 2

Sundby BK 2
17. jun
Kl. 10.20
Hjemme
Vestamager Idrætsanlæg

FA 2000 3

B.1908 3
17. jun
Kl. 10.40
Ude
Vestamager Idrætsanlæg

Sundby BK 2

Sundby BK 2
17. jun
Kl. 11.00
Hjemme
Vestamager Idrætsanlæg

GVI 2

KampprogramMedaljestævne U10/U9 Piger (08-09) 5M 1 Forår • Pulje 1

Juni 2018

Sundby BK 1
10. jun
Kl. 14.30
Hjemme
Kunst, B93

B.93 1

Sundby BK 1
10. jun
Kl. 14.50
Hjemme
Kunst, B93

Hvidovre IF 1

KFUM 1
10. jun
Kl. 15.10
Ude
Kunst, B93

Sundby BK 1

Husum BK 1
10. jun
Kl. 15.30
Ude
Kunst, B93

Sundby BK 1

KampprogramU12/U11 Piger (06-07) 8M 3 Forår • Pulje 2

April 2018

BK Vestia 2
9. apr
Kl. 22.00
Ude
Kunst, Bavnehøj IA

Sundby BK 3

Sundby BK 3
22. apr
Kl. 11.15
Hjemme
Sundby/Kløvermarken

BK Hekla 3

Dragør BK 2
30. apr
Kl. 22.00
Ude
Dragør Bk

Sundby BK 3
Maj 2018

Sundby BK 3
27. maj
Kl. 10.00
Hjemme
Sundby/Kløvermarken

HIK 2

B.1908 2
28. maj
Kl. 22.00
Ude
Sundby Idrætspark

Sundby BK 3
Juni 2018

Sundby BK 3
10. jun
Kl. 10.00
Hjemme
Sundby/Kløvermarken

Tårnby FF 2

Sundby BK 3
17. jun
Kl. 10.00
Hjemme
Sundby/Kløvermarken

Vanløse 2

KampprogramMedaljestævne U10/U9 Piger (08-09) 5M 3 Forår • Pulje 2

Juni 2018

Sundby BK 2
10. jun
Kl. 10.00
Hjemme
Kunst, B93

Hvidovre IF 2

Sundby BK 2
10. jun
Kl. 10.20
Hjemme
Kunst, B93

GVI 2

Sundby BK 2
10. jun
Kl. 10.40
Hjemme
Kunst, B93

FA 2000 3

FB 2
10. jun
Kl. 11.00
Ude
Kunst, B93

Sundby BK 2