Menu

Her kan du se alle Sundby Boldklubs hjemmekampe

image
Flemming Jacobsen
28. juli 2020 kl. 14:18
Kom og støt vores hold

Her kan du se alle hjemmekampe i August måned 

Kom ned og støt vores hold din opbakning er bare guld værd for alle hold 

Så du har ingen undskyldning for ikke at komme :-) 

Dag Dato Kl Række Hjemmehold Udehold
Lør 01-08-2020 10:00 U12 Piger (09) SommerBold Sundby BK 1 Bk. Hekla
Søn 02-08-2020 10:00 U10 Piger (11) SommerBold Sundby Bk. Tårnby FF
Søn 02-08-2020 10:00 U11 Drenge 3 (10) SommerBold Sundby Bk. (1) Ørestad IF
Søn 02-08-2020 10:00 U11 Drenge 2 (10) SommerBold Sundby Bk. Brønshøj BK
Søn 02-08-2020 10:00 U9 Drenge 1 (12) SommerBold Sundby Bk. FA 2000
Man 03-08-2020 17:30 U13 Piger 1-2 (08) SommerBold Sundby Bk. Skjold
Lør 08-08-2020 10:00 U14 Piger 1 (07) SommerBold Sundby Bk. Nørrebro United
Lør 08-08-2020 10:00 U15 Drenge M (06) SommerBold Sundby Bk. FB
Lør 08-08-2020 10:00 U11 Piger 3 (10) SommerBold Sundby Bk. Bk. Hekla
Lør 08-08-2020 12:00 1.division 2020/21 Sundby Østerbro IF
Tir 11-08-2020 20:00 Herre Senior M 7M Efterår Sundby Bk. SC Amager
Ons 12-08-2020 18:00 U13 Piger Liga 1 8M (08) efterår Sundby Bk. FA 2000
Ons 12-08-2020 18:00 U12 Piger 1 8-mands (09) Efterår Sundby BK 1 Allerød Fodbold Klub
Lør 15-08-2020 10:00 U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår Sundby Bk. Slagelse B&I
Lør 15-08-2020 10:00 U15 Drenge M (06) Efterår Sundby 2 B93 2
Lør 15-08-2020 14:00 Serie 1, P2 20/21 Sundby Bk. CSC
Søn 16-08-2020 10:00 U16 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (05) Sundby Bk. A27
Søn 16-08-2020 10:00 U15 Drenge 3 (06) Efterår Sundby 3 Hvidovre IF 2
Søn 16-08-2020 12:00 U17 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (04-05) Sundby Holbæk B&I
Søn 16-08-2020 14:00 U19 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (02-03) Sundby Bagsværd BK
Søn 16-08-2020 14:00 U18 Piger Øst (03-04) efterår Sundby HB Køge Pigetalent
Søn 16-08-2020 16:00 U15 Drenge Liga 2 (06) efterår Sundby Bk. A 27
Man 17-08-2020 22:00 U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår Sundby BK 3 Oversidder
Ons 19-08-2020 18:00 Ungdomspokal U19 Drenge (02-03) 20/21 Sundby Bk. (Ø2) GVI (Ø1)
Fre 21-08-2020 18:00 U16 Piger Øst 2 (05) efterår Sundby Bk. Allerød Fodbold Klub
Lør 22-08-2020 11:15 U12 Piger 1 8-mands (09) Efterår Sundby BK 1 Brøndbyernes IF
Lør 22-08-2020 12:00 1.division 2020/21 Sundby FC Damsø
Lør 22-08-2020 14:00 Serie 2, P5/6 Efterår Sundby 2 KFUM 2
Lør 22-08-2020 16:00 KS, Kvinder Efterår Sundby 2 Bk. Bornholm
Søn 23-08-2020 10:00 U9 Drenge (12) 5v5 1 Efterår - 1. runde Sundby BK 2 BK Fix 1
Søn 23-08-2020 10:00 U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår Sundby BK 2 Fremad Valby
Søn 23-08-2020 10:00 U9 Drenge (12) 5v5 1 Efterår - 1. runde Fremad Valby 1 KB 3
Søn 23-08-2020 10:20 U9 Drenge (12) 5v5 1 Efterår - 1. runde Fremad Valby 1 Sundby BK 2
Søn 23-08-2020 10:20 U9 Drenge (12) 5v5 1 Efterår - 1. runde KB 3 BK Fix 1
Søn 23-08-2020 10:40 U9 Drenge (12) 5v5 1 Efterår - 1. runde BK Fix 1 Fremad Valby 1
Søn 23-08-2020 10:40 U9 Drenge (12) 5v5 1 Efterår - 1. runde KB 3 Sundby BK 2
Søn 23-08-2020 11:15 U12 Piger (09) 3 8v8 Efterår Sundby BK 2 BK Skjold 1
Søn 23-08-2020 11:30 U9 Drenge (12) 5v5 3 Efterår - 1. runde Dragør BK 3 Fremad Amager 1
Søn 23-08-2020 11:30 U9 Drenge (12) 5v5 3 Efterår - 1. runde Kastrup BK 2 Sundby BK 4
Søn 23-08-2020 11:50 U9 Drenge (12) 5v5 3 Efterår - 1. runde Dragør BK 3 Kastrup BK 2
Søn 23-08-2020 11:50 U9 Drenge (12) 5v5 3 Efterår - 1. runde Fremad Amager 1 Sundby BK 4
Søn 23-08-2020 12:00 U16 Piger (05-06) 7M Efterår Sundby Bk. Skjold
Søn 23-08-2020 12:10 U9 Drenge (12) 5v5 3 Efterår - 1. runde Fremad Amager 1 Kastrup BK 2
Søn 23-08-2020 12:10 U9 Drenge (12) 5v5 3 Efterår - 1. runde Sundby BK 4 Dragør BK 3
Søn 23-08-2020 13:00 U10 Drenge (11) 5v5 1 Efterår- 1. runde Sundby BK 1 Oversidder
Søn 23-08-2020 13:00 U10 Drenge (11) 5v5 1 Efterår- 1. runde Fremad A./B1908 KB 2
Søn 23-08-2020 13:20 U10 Drenge (11) 5v5 1 Efterår- 1. runde KB 2 Oversidder
Søn 23-08-2020 13:20 U10 Drenge (11) 5v5 1 Efterår- 1. runde Fremad A./B1908 Sundby BK 1
Søn 23-08-2020 13:40 U10 Drenge (11) 5v5 1 Efterår- 1. runde KB 2 Sundby BK 1
Søn 23-08-2020 13:40 U10 Drenge (11) 5v5 1 Efterår- 1. runde Oversidder Fremad A./B1908
Man 24-08-2020 20:00 M+45 1 7M Efterår Sundby Bk. Amager FF (1)
Man 24-08-2020 22:00 U13 Drenge 3 (08) 8M Efterår Sundby 2 Oversidder
Tir 25-08-2020 20:00 Herre Senior M 7M Efterår Sundby Bk. Brønshøj
Ons 26-08-2020 18:00 Ungdomspokalen U15 Drenge (06) 20/21 Sundby Bk. (Liga2) FC København (Liga1)
Ons 26-08-2020 18:15 M+60 7M M Efterår Sundby Bk. Union
Tor 27-08-2020 20:00 Herre Senior 5 7M Efterår Sundby 2 Fremad Valby 5
Lør 29-08-2020 10:00 U13 Piger Liga 1 8M (08) efterår Sundby Bk. Allerød Fodbold Klub
Lør 29-08-2020 10:00 U15 Drenge M (06) Efterår Sundby 2 Skjold 2
Lør 29-08-2020 11:15 U12 Piger 1 8-mands (09) Efterår Sundby BK 1 LSF
Lør 29-08-2020 12:00 1.division 2020/21 Sundby B. 93
Lør 29-08-2020 12:00 U15 Drenge Liga 2 (06) efterår Sundby Bk. BSF
Lør 29-08-2020 14:00 U16 Drenge 1 (05) Efterår Sundby 2 B93 2
Lør 29-08-2020 14:00 Serie 1, P2 20/21 Sundby Bk. Fr.holm Sydhavnen
Lør 29-08-2020 16:00 Serie 5, P18/22 Efterår Sundby 3 Oversidder
Søn 30-08-2020 10:00 U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 2. runde Sundby BK 2 Oversidder
Søn 30-08-2020 10:00 U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Sundby BK 5 Nørrebro United 3
Søn 30-08-2020 10:00 U14 Piger M (07) Efterår Sundby Dragør
Søn 30-08-2020 10:00 U16 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (05) Sundby Bk. LSF
Søn 30-08-2020 10:00 U11 Piger (10) 2 8v8 Efterår Sundby BK 1 B 1908 1
Søn 30-08-2020 10:00 U15 Drenge 3 (06) Efterår Sundby 3 GVI 3
Søn 30-08-2020 10:00 U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Vestia (1) Oversidder
Søn 30-08-2020 10:00 U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Fremad Valby Sundby BK 2
Søn 30-08-2020 10:00 U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 2. runde Kastrup BK 1 KB 4
Søn 30-08-2020 10:00 U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 2. runde GVI 1 Sundby BK 1
Søn 30-08-2020 10:00 U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 2. runde BK Hellas 1 Skovshoved IF 1
Søn 30-08-2020 10:00 U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 2. runde KB 6 Sundby BK 3
Søn 30-08-2020 10:00 U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 2. runde Tårnby FF 1 BK Fix 3
Søn 30-08-2020 10:00 U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Oversidder Oversidder
Søn 30-08-2020 10:00 U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Fremad Amager 2 Ørestad IF 1
Søn 30-08-2020 10:00 U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Østerbro IF 3 Sundby BK 4
Søn 30-08-2020 10:00 U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde B 93 1 Sundby BK 1
Søn 30-08-2020 10:00 U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Dragør BK 1 HIK 2
Søn 30-08-2020 10:20 U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde B 93 1 Dragør BK 1
Søn 30-08-2020 10:20 U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Fremad Amager 2 Østerbro IF 3
Søn 30-08-2020 10:20 U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Ørestad IF 1 Sundby BK 4
Søn 30-08-2020 10:20 U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Nørrebro United 3 Oversidder
Søn 30-08-2020 10:20 U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 2. runde KB 6 Tårnby FF 1
Søn 30-08-2020 10:20 U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 2. runde BK Hellas 1 Sundby BK 2
Søn 30-08-2020 10:20 U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 2. runde Skovshoved IF 1 Oversidder
Søn 30-08-2020 10:20 U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 2. runde Kastrup BK 1 GVI 1
Søn 30-08-2020 10:20 U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 2. runde KB 4 Sundby BK 1
Søn 30-08-2020 10:20 U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Sundby BK 1 HIK 2
Søn 30-08-2020 10:20 U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Fremad Valby Vestia (1)
Søn 30-08-2020 10:20 U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Sundby BK 2 Oversidder
Søn 30-08-2020 10:20 U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Sundby BK 5 Oversidder
Søn 30-08-2020 10:20 U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 2. runde Sundby BK 3 BK Fix 3
Søn 30-08-2020 10:40 U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 2. runde Sundby BK 3 Tårnby FF 1
Søn 30-08-2020 10:40 U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Sundby BK 4 Fremad Amager 2
Søn 30-08-2020 10:40 U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Sundby BK 2 Vestia (1)
Søn 30-08-2020 10:40 U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 2. runde Sundby BK 1 Kastrup BK 1
Søn 30-08-2020 10:40 U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Oversidder Fremad Valby
Søn 30-08-2020 10:40 U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Sundby BK 1 Dragør BK 1
Søn 30-08-2020 10:40 U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 2. runde KB 4 GVI 1
Søn 30-08-2020 10:40 U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 2. runde Oversidder BK Hellas 1
Søn 30-08-2020 10:40 U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 2. runde Skovshoved IF 1 Sundby BK 2
Søn 30-08-2020 10:40 U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 2. runde BK Fix 3 KB 6
Søn 30-08-2020 10:40 U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Oversidder Sundby BK 5
Søn 30-08-2020 10:40 U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Nørrebro United 3 Oversidder
Søn 30-08-2020 10:40 U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Ørestad IF 1 Østerbro IF 3
Søn 30-08-2020 10:40 U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde HIK 2 B 93 1
Søn 30-08-2020 11:30 U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår Sundby Bk. Valby BK 2
Søn 30-08-2020 12:00 U17 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (04-05) Sundby A27
Søn 30-08-2020 14:00 U19 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (02-03) Sundby B 1903