Menu
2017 I går kl. 07:30
Vinterturnering for alle seniorer ! Tilmelding og betaling senest 7 nov.
Bestyrelsen
Ordinær generalforsamling i SB er flytte til mandag den 30 oktober
Menu i Sportscaféen
Menu uge 43
Klubnyt
Invitation til CPH PLAYDAY
Klubnyt
SB har indgået et samarbejde med Tonsser !
Dameafdelingen
Kolding Vs Sundby BK 1 div. 2 – 0
Dameafdelingen
SPONSORAFTALE TIL DIVISIONSHOLDET
Dameafdelingen
Sundby Bk 2-Fredensborg 2-3
Herreafdelingen
Der manglede lysten til at ville vinde og viljen til ikke at tabe i denne kamp

Sponsor 1. Division

Live-score
Kommende kampe
Januar 2017
14.
lørdag
10.15
Sundby Bk. (1)
10 - 3
Herrer
U13
U13 Drenge 4 (04) 8M VinterBOLD • Pulje 6
Kunst, Sundby/Kløvermarken
FA 2000
Kunst, Sundby/Kløvermarken
14.
lørdag
11.30
Sundby Bk.
2 - 3
Kvinder
U14
U14 Piger 7M/8M VinterBOLD • Pulje 2
Sundby/Kløvermarken
Rosenhøj BK
Sundby/Kløvermarken
15.
søndag
13.30
Sundby Bk.
0 - 2
Herrer
U14
U14 Drenge 3-4 (03) VinterBOLD • Pulje 8
Sundby/Kløvermarken
Husum Bk
Sundby/Kløvermarken
15.
søndag
14.45
Sundby Bk. (2)
1 - 2
Herrer
U15
U15 Drenge Mester (02) VinterBOLD • Pulje 3
Kunst, Sundby/Kløvermarken
B 93
Kunst, Sundby/Kløvermarken
15.
søndag
16.00
Sundby Bk.
2 - 2
Kvinder
U16
U16 Piger 1-2 (01/02) VinterBOLD • Pulje 4
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Dragør BK
Kunst, Sundby/Kløvermarken
22.
søndag
11.30
Sundby Bk.
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge A (05) 8M VinterBOLD • Pulje 3
Sundby/Kløvermarken
Fremad Amager
Sundby/Kløvermarken
22.
søndag
11.30
Sundby Bk.
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge D (05) 8M VinterBOLD • Pulje 3
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Herfølge BK
Kunst, Sundby/Kløvermarken
28.
lørdag
09.00
B 1903 (2)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge A (07) 5M Stævne VinterBOLD uge 4 • Pulje 3
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Sundby Bk. (1)
Kunst, Sundby/Kløvermarken
28.
lørdag
09.20
Sundby Bk. (1)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge A (07) 5M Stævne VinterBOLD uge 4 • Pulje 3
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Vanløse
Kunst, Sundby/Kløvermarken
28.
lørdag
10.15
Sundby Bk.
0 - 0
Kvinder
U13
U13 Piger Øst (04) 8M VinterBOLD 1. runde • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Ølstykke FC
Sundby/Kløvermarken
28.
lørdag
10.15
Sundby Bk.
2 - 1
Herrer
U13
U13 Drenge 3 (04) 8M VinterBOLD • Pulje 6
Kunst, Sundby/Kløvermarken
B 93 (2)
Kunst, Sundby/Kløvermarken
28.
lørdag
10.20
Sundby Bk. (1)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge A (07) 5M Stævne VinterBOLD uge 4 • Pulje 3
Kunst, Sundby/Kløvermarken
BSV af 2016
Kunst, Sundby/Kløvermarken
28.
lørdag
10.45
Sundby Bk. (2)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge A (07) 5M Stævne VinterBOLD uge 4 • Pulje 4
Kunst, Sundby/Kløvermarken
B.93 (2)
Kunst, Sundby/Kløvermarken
28.
lørdag
11.05
AB Tårnby (2)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge A (07) 5M Stævne VinterBOLD uge 4 • Pulje 4
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Sundby Bk. (2)
Kunst, Sundby/Kløvermarken
28.
lørdag
11.25
Sundby Bk. (2)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge A (07) 5M Stævne VinterBOLD uge 4 • Pulje 4
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Rudersdal Boldklub
Kunst, Sundby/Kløvermarken
28.
lørdag
11.45
Brøndbyernes IF (2)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge A (07) 5M Stævne VinterBOLD uge 4 • Pulje 4
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Sundby Bk. (2)
Kunst, Sundby/Kløvermarken
28.
lørdag
12.45
Sundby Bk.
1 - 2
Herrer
U14
U14 Drenge 3-4 (03) VinterBOLD • Pulje 8
Kunst, Sundby/Kløvermarken
BK Skjold (2)
Kunst, Sundby/Kløvermarken
28.
lørdag
14.00
Sundby Bk.
2 - 4
Herrer
U17
U17 Drenge Øst (00-01) VinterBOLD 1. runde • Pulje 2
Sundby/Kløvermarken
Glostrup
Sundby/Kløvermarken
29.
søndag
09.00
KFUM
Spillet
Kvinder
U9
U9 Piger (08) 5M Stævne VinterBOLD uge 4 • Pulje 2
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Sundby Bk. (1)
Kunst, Sundby/Kløvermarken
29.
søndag
09.40
Sundby Bk. (1)
Spillet
Kvinder
U9
U9 Piger (08) 5M Stævne VinterBOLD uge 4 • Pulje 2
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Vestia
Kunst, Sundby/Kløvermarken
29.
søndag
10.00
B.93 (1)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge A (07) 5M Stævne VinterBOLD uge 4 • Pulje 3
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Sundby Bk. (1)
Kunst, Sundby/Kløvermarken
29.
søndag
10.00
Sundby Bk. (1)
Spillet
Kvinder
U9
U9 Piger (08) 5M Stævne VinterBOLD uge 4 • Pulje 2
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Greve Fodbold (2)
Kunst, Sundby/Kløvermarken
29.
søndag
10.15
Sundby Bk.
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger A (06) 8M VinterBOLD • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Brøndbyernes IF
Sundby/Kløvermarken
29.
søndag
10.20
FC Damsø
Spillet
Kvinder
U9
U9 Piger (08) 5M Stævne VinterBOLD uge 4 • Pulje 2
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Sundby Bk. (1)
Kunst, Sundby/Kløvermarken
29.
søndag
10.45
Sundby Bk. (2)
Spillet
Kvinder
U9
U9 Piger (08) 5M Stævne VinterBOLD uge 4 • Pulje 3
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Greve Fodbold (1)
Kunst, Sundby/Kløvermarken
29.
søndag
11.05
B 1908
Spillet
Kvinder
U9
U9 Piger (08) 5M Stævne VinterBOLD uge 4 • Pulje 3
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Sundby Bk. (2)
Kunst, Sundby/Kløvermarken
29.
søndag
11.25
B.93
Spillet
Kvinder
U9
U9 Piger (08) 5M Stævne VinterBOLD uge 4 • Pulje 3
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Sundby Bk. (2)
Kunst, Sundby/Kløvermarken
29.
søndag
12.05
Sundby Bk. (2)
Spillet
Kvinder
U9
U9 Piger (08) 5M Stævne VinterBOLD uge 4 • Pulje 3
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Orient GI
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Februar 2017
4.
lørdag
10.45
Sundby Bk.
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge C (07) 5M Stævne VinterBOLD uge 5 • Pulje 5
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Orient GI
Kunst, Sundby/Kløvermarken
4.
lørdag
11.05
Valby
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge C (07) 5M Stævne VinterBOLD uge 5 • Pulje 5
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Sundby Bk.
Kunst, Sundby/Kløvermarken
4.
lørdag
11.45
Glostrup
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge C (07) 5M Stævne VinterBOLD uge 5 • Pulje 5
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Sundby Bk.
Kunst, Sundby/Kløvermarken
5.
søndag
10.15
Sundby Bk.
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger A (06) 8M VinterBOLD • Pulje 1
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Fredensborg BI
Kunst, Sundby/Kløvermarken
5.
søndag
10.45
Espergærde IF
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge A (08) 5M Stævne VinterBOLD uge 5 • Pulje 5
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Sundby Bk. (1)
Kunst, Sundby/Kløvermarken
5.
søndag
11.05
Sundby Bk. (1)
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge A (08) 5M Stævne VinterBOLD uge 5 • Pulje 5
Kunst, Sundby/Kløvermarken
B 93 (2)
Kunst, Sundby/Kløvermarken
5.
søndag
11.30
Sundby Bk.
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge A (05) 8M VinterBOLD • Pulje 3
Kunst, Sundby/Kløvermarken
BSF (2)
Kunst, Sundby/Kløvermarken
5.
søndag
11.30
Sundby Bk.
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge D (05) 8M VinterBOLD • Pulje 3
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Brøndbyernes IF
Kunst, Sundby/Kløvermarken
5.
søndag
11.45
KB (2)
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge A (08) 5M Stævne VinterBOLD uge 5 • Pulje 5
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Sundby Bk. (1)
Kunst, Sundby/Kløvermarken
5.
søndag
12.05
Sundby Bk. (1)
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge A (08) 5M Stævne VinterBOLD uge 5 • Pulje 5
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Bagsværd BK
Kunst, Sundby/Kløvermarken
5.
søndag
12.25
Brønshøj BK
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge A (08) 5M Stævne VinterBOLD uge 5 • Pulje 6
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Sundby Bk. (2)
Kunst, Sundby/Kløvermarken
5.
søndag
12.45
Sundby Bk. (2)
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge A (08) 5M Stævne VinterBOLD uge 5 • Pulje 6
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Hvidovre IF
Kunst, Sundby/Kløvermarken
5.
søndag
13.25
BSF (1)
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge A (08) 5M Stævne VinterBOLD uge 5 • Pulje 6
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Sundby Bk. (2)
Kunst, Sundby/Kløvermarken
5.
søndag
13.45
Sundby Bk. (2)
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge A (08) 5M Stævne VinterBOLD uge 5 • Pulje 6
Kunst, Sundby/Kløvermarken
GVI
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Marts 2017
3.
fredag
19.00
Sundby Bk.
-
Herrer
U17
U17 Drenge Øst (00-01) VinterBOLD 2. runde • Pulje C
Sundby/Kløvermarken
Holbæk B&I
Sundby/Kløvermarken
4.
lørdag
09.00
Sundby Bk. (1)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge A (07) 5M Stævne VinterBOLD uge 9 • Pulje 3
Kunst, Sundby/Kløvermarken
BSV af 2016
Kunst, Sundby/Kløvermarken
4.
lørdag
09.20
B 93
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge A (07) 5M Stævne VinterBOLD uge 9 • Pulje 3
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Sundby Bk. (1)
Kunst, Sundby/Kløvermarken
4.
lørdag
09.40
Sundby Bk. (1)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge A (07) 5M Stævne VinterBOLD uge 9 • Pulje 3
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Vanløse
Kunst, Sundby/Kløvermarken
4.
lørdag
10.00
B 1903 (2)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge A (07) 5M Stævne VinterBOLD uge 9 • Pulje 3
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Sundby Bk. (1)
Kunst, Sundby/Kløvermarken
4.
lørdag
10.15
Sundby Bk. (2)
0 - 5
Herrer
U13
U13 Drenge 4 (04) 8M VinterBOLD • Pulje 5
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Solrød FC
Kunst, Sundby/Kløvermarken
4.
lørdag
10.15
Sundby Bk. (1)
6 - 1
Herrer
U13
U13 Drenge 4 (04) 8M VinterBOLD • Pulje 6
Sundby/Kløvermarken
Greve Fodbold (2)
Sundby/Kløvermarken
4.
lørdag
12.45
Sundby Bk.
2 - 2
Kvinder
U16
U16 Piger 1-2 (01/02) VinterBOLD • Pulje 4
Sundby/Kløvermarken
Vallensbæk IF
Sundby/Kløvermarken
4.
lørdag
16.45
Sundby Bk.
0 - 3
Kvinder
U14
U14 Piger 7M/8M VinterBOLD • Pulje 2
Kunst, Sundby/Kløvermarken
BSV af 2016
Kunst, Sundby/Kløvermarken
5.
søndag
09.00
Sundby Bk. (2)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge A (07) 5M Stævne VinterBOLD uge 9 • Pulje 4
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Rudersdal Boldklub
Kunst, Sundby/Kløvermarken
5.
søndag
09.20
B.93 (2)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge A (07) 5M Stævne VinterBOLD uge 9 • Pulje 4
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Sundby Bk. (2)
Kunst, Sundby/Kløvermarken
5.
søndag
09.40
Brøndbyernes IF (2)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge A (07) 5M Stævne VinterBOLD uge 9 • Pulje 4
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Sundby Bk. (2)
Kunst, Sundby/Kløvermarken
5.
søndag
10.20
Sundby Bk. (2)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge A (07) 5M Stævne VinterBOLD uge 9 • Pulje 4
Kunst, Sundby/Kløvermarken
BK Friheden
Kunst, Sundby/Kløvermarken
5.
søndag
10.45
Sundby Bk.
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge B (08) 5M Stævne VinterBOLD uge 9 • Pulje 5
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Østerbro IF
Kunst, Sundby/Kløvermarken
5.
søndag
11.05
Valby
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge B (08) 5M Stævne VinterBOLD uge 9 • Pulje 5
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Sundby Bk.
Kunst, Sundby/Kløvermarken
5.
søndag
11.25
KB (3)
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge B (08) 5M Stævne VinterBOLD uge 9 • Pulje 5
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Sundby Bk.
Kunst, Sundby/Kløvermarken
5.
søndag
12.05
Sundby Bk.
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge B (08) 5M Stævne VinterBOLD uge 9 • Pulje 5
Kunst, Sundby/Kløvermarken
BK Fix
Kunst, Sundby/Kløvermarken
5.
søndag
14.45
Sundby Bk. (2)
0 - 4
Herrer
U15
U15 Drenge Mester (02) VinterBOLD • Pulje 3
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Rosenhøj BK
Kunst, Sundby/Kløvermarken
11.
lørdag
10.15
Sundby Bk.
1 - 0
Herrer
U13
U13 Drenge 3 (04) 8M VinterBOLD • Pulje 6
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Fremad Amager
Kunst, Sundby/Kløvermarken
11.
lørdag
10.15
Sundby Bk. (2)
3 - 8
Herrer
U13
U13 Drenge 4 (04) 8M VinterBOLD • Pulje 5
Kunst, Sundby/Kløvermarken
BK Friheden
Kunst, Sundby/Kløvermarken
12.
søndag
11.30
Sundby Bk.
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge A (05) 8M VinterBOLD • Pulje 3
Sundby/Kløvermarken
BK Avarta
Sundby/Kløvermarken
12.
søndag
11.30
Sundby Bk.
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge D (05) 8M VinterBOLD • Pulje 3
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Gadstrup IF
Kunst, Sundby/Kløvermarken
12.
søndag
14.45
Sundby Bk. (2)
2 - 2
Herrer
U15
U15 Drenge Mester (02) VinterBOLD • Pulje 3
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Køge BK
Kunst, Sundby/Kløvermarken
12.
søndag
16.45
Sundby Bk.
2 - 3
Herrer
U14
U14 Drenge 3-4 (03) VinterBOLD • Pulje 8
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Fulton (2)
Kunst, Sundby/Kløvermarken
18.
lørdag
10.15
Sundby Bk.
4 - 3
Herrer
U13
U13 Drenge 3 (04) 8M VinterBOLD • Pulje 6
Kunst, Sundby/Kløvermarken
AB Tårnby (1)
Kunst, Sundby/Kløvermarken
18.
lørdag
11.30
Sundby Bk.
3 - 0
Kvinder
U14
U14 Piger Øst (03) VinterBOLD 2. runde • Pulje A
Sundby/Kløvermarken
Nykøbing FC
Sundby/Kløvermarken
18.
lørdag
15.30
Sundby
livescore
1 - 1
Kvinder
Senior
Kvinde-LP 2016/2017 • Pulje 1
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Varde
Kunst, Sundby/Kløvermarken
25.
lørdag
10.15
Sundby Bk. (1)
1 - 5
Herrer
U13
U13 Drenge 4 (04) 8M VinterBOLD • Pulje 6
Sundby/Kløvermarken
Glostrup
Sundby/Kløvermarken
26.
søndag
13.00
Sundby Bk.
0 - 5
Herrer
U14
U14 Drenge 3-4 (03) VinterBOLD • Pulje 8
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Fremad Amager
Kunst, Sundby/Kløvermarken
26.
søndag
14.45
Sundby Bk. (2)
2 - 2
Herrer
U15
U15 Drenge Mester (02) VinterBOLD • Pulje 3
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Herfølge BK
Kunst, Sundby/Kløvermarken
26.
søndag
16.45
Sundby Bk.
1 - 3
Kvinder
U14
U14 Piger 7M/8M VinterBOLD • Pulje 2
Sundby/Kløvermarken
Måløv BK
Sundby/Kløvermarken
30.
torsdag
19.00
Sundby Bk.
livescore
4 - 1
Kvinder
Senior
Kvindeserie Øst • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Allerød Fodbold Klub
Sundby/Kløvermarken
April 2017
1.
lørdag
10.00
Sundby Bk.
livescore
3 - 5
Kvinder
U13
U13 Piger Øst 8M (04) forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Allerød Fodbold Klub
Sundby/Kløvermarken
1.
lørdag
11.30
Sundby Bk.
livescore
4 - 4
Herrer
U13
U13 Drenge Øst 1 8M (04) forår • Pulje 2
Sundby/Kløvermarken
Jægersborg BK
Sundby/Kløvermarken
1.
lørdag
13.00
Sundby Bk.
livescore
4 - 0
Kvinder
U14
U14 Piger Øst (03) forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
B 93
Sundby/Kløvermarken
3.
mandag
18.30
Sundby Bk. 2
3 - 8
Herrer
M+40
Veteran 1 7M Forår • P3
Sundby/Kløvermarken
Hellas 2
Sundby/Kløvermarken
5.
onsdag
18.15
Sundby Bk.
0 - 5
Herrer
M+55
Super Masters M 7M Forår 2017 • Mester
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Fix
Kunst, Sundby/Kløvermarken
6.
torsdag
10.30
Sundby Bk.
3 - 14
Herrer
M+65
Super Grand Old Masters 7M Forår 2017 • P1
Kunst, Sundby/Kløvermarken
B.93/B1903
Kunst, Sundby/Kløvermarken
6.
torsdag
19.45
Sundby Bk.
6 - 2
Kvinder
Senior
Kvinde Senior 1 7M Forår • P2
Sundby/Kløvermarken
Amalie
Sundby/Kløvermarken
8.
lørdag
10.00
Sundby Bk. (1)
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge (05) 8M A Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
B.93 (1)
Sundby/Kløvermarken
8.
lørdag
11.30
Sundby Bk.
livescore
2 - 1
Kvinder
U14
U14 Piger Øst (03) forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Hillerød GI Damer 2010
Sundby/Kløvermarken
8.
lørdag
12.45
Sundby Bk. (2)
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge (05) 8M A Forår • Pulje 3
Sundby/Kløvermarken
Fremad Amager (2)
Sundby/Kløvermarken
8.
lørdag
15.30
Sundby Bk.
livescore
1 - 0
Kvinder
U16
U16 Piger Øst 1 (01) forår • Pulje 1
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Elite Bornholm
Kunst, Sundby/Kløvermarken
12.
onsdag
17.00
Sundby Bk.
Spillet
Kvinder
U12
U12 Piger (05) 8M Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Husum Bk
Sundby/Kløvermarken
13.
torsdag
13.30
Sundby Bk.
0 - 5
Herrer
Senior
KS Herre 16/17 • P1
Kunst, Sundby/Kløvermarken
FB
Kunst, Sundby/Kløvermarken
15.
lørdag
13.00
Sundby
livescore
0 - 2
Kvinder
Senior
Kvalifikationsliga • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Odense Q
Sundby/Kløvermarken
18.
tirsdag
19.30
Sundby Bk.
livescore
0 - 5
Kvinder
Senior
Kvinde Senior 2 7M Forår • P1
Sundby/Kløvermarken
Heimdal 2
Sundby/Kløvermarken
19.
onsdag
18.15
Sundby Bk.
5 - 1
Herrer
M+40
Veteran M 7M Forår • Mester
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Nørrebro Bk.
Kunst, Sundby/Kløvermarken
19.
onsdag
18.45
Sundby Bk. 2
livescore
1 - 3
Herrer
Senior
Serie 2, P5/6 Forår • P6
Sundby/Kløvermarken
Skjold 2
Sundby/Kløvermarken
19.
onsdag
19.00
Sundby Bk.
1 - 11
Herrer
Senior
Serie 5, P18/23 Forår • P23
Sundby/Kløvermarken
B.93 10
Sundby/Kløvermarken
20.
torsdag
19.30
Sundby Bk. 2
4 - 3
Kvinder
Senior
Kvinde Senior 1 7M Forår • P1
Sundby/Kløvermarken
FC Culpa 2
Sundby/Kløvermarken
20.
torsdag
19.30
Sundby Bk. 3
1 - 5
Kvinder
Senior
Kvinde Senior 2 7M Forår • P2
Kunst, Sundby/Kløvermarken
AB Tårnby
Kunst, Sundby/Kløvermarken
22.
lørdag
10.00
Sundby Bk. (1)
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge (06) 8M A Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
KB (2)
Sundby/Kløvermarken
22.
lørdag
10.00
Sundby Bk.
livescore
3 - 3
Kvinder
U13
U13 Piger Øst 8M (04) forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
B 93
Sundby/Kløvermarken
22.
lørdag
11.15
Sundby Bk.
8 - 1
Herrer
M+32
Old Boys 1 7M Forår • P1
Sundby/Kløvermarken
FC Nanoq
Sundby/Kløvermarken
22.
lørdag
11.15
Sundby Bk.
livescore
2 - 1
Kvinder
U16
U16 Piger Øst 1 (01) forår • Pulje 1
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Brøndbyernes IF
Kunst, Sundby/Kløvermarken
22.
lørdag
13.00
Sundby Bk.
2 - 0
Herrer
Senior
KS Herre 16/17 • P1
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Husum Bk.
Kunst, Sundby/Kløvermarken
22.
lørdag
13.00
Sundby
livescore
3 - 3
Kvinder
Senior
Kvalifikationsliga • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Varde
Sundby/Kløvermarken
23.
søndag
10.00
Sundby 3
livescore
3 - 7
Herrer
U13
U13 Drenge 4 (04) 8M Forår • P4
Sundby/Kløvermarken
Nørrebro United
Sundby/Kløvermarken
23.
søndag
10.00
Sundby Bk.
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge (05) 8M C Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
B 93
Sundby/Kløvermarken
23.
søndag
10.00
Sundby Bk. (2)
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge (06) 8M A Forår • Pulje 2
Sundby/Kløvermarken
Vanløse
Sundby/Kløvermarken
23.
søndag
10.00
Sundby Bk. (2)
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger (06) 8M Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
FB
Sundby/Kløvermarken
23.
søndag
11.15
Sundby Bk.
5 - 2
Herrer
U13
U13 Drenge M (04) 8M Forår • Mester
Sundby/Kløvermarken
FA 2000 2
Sundby/Kløvermarken
23.
søndag
11.30
Sundby Bk.
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge (05) 8M B Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
B.93 (1)
Sundby/Kløvermarken
23.
søndag
13.30
Sundby Bk.
1 - 4
Herrer
U15
U15 Drenge M (02) Forår • Mester
Sundby/Kløvermarken
Skovshoved IF
Sundby/Kløvermarken
24.
mandag
17.30
Sundby Bk. (1)
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger (06) 8M Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
HIK
Sundby/Kløvermarken
25.
tirsdag
18.30
Sundby Bk. 3
4 - 2
Herrer
Senior
Serie 4, P13/16 Forår • P13
Sundby/Kløvermarken
Vanløse 4
Sundby/Kløvermarken
26.
onsdag
18.15
Sundby Bk.
4 - 2
Herrer
M+40
Veteran M 7M Forår • Mester
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Vestia
Kunst, Sundby/Kløvermarken
26.
onsdag
18.15
Sundby Bk.
0 - 12
Herrer
M+55
Super Masters M 7M Forår 2017 • Mester
Kunst, Sundby/Kløvermarken
KFB
Kunst, Sundby/Kløvermarken
26.
onsdag
18.30
Sundby Bk. (Øst)
livescore
4 - 2
Kvinder
U13
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (04) • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
FC Damsø (Øst)
Sundby/Kløvermarken
26.
onsdag
19.30
Sundby Bk.
7 - 0
Kvinder
Senior
Kvinde Senior 1 7M Forår • P2
Sundby/Kløvermarken
ØKF
Sundby/Kløvermarken
27.
torsdag
10.30
Sundby Bk.
1 - 5
Herrer
M+65
Super Grand Old Masters 7M Forår 2017 • P1
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Lyngby Boldklub 1921
Kunst, Sundby/Kløvermarken
27.
torsdag
19.00
Sundby Bk.
livescore
1 - 0
Kvinder
Senior
Kvindeserie Øst • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Roskilde Pigefodbold
Sundby/Kløvermarken
27.
torsdag
19.30
Sundby Bk. 3
13 - 0
Kvinder
Senior
Kvinde Senior 2 7M Forår • P2
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Fremad Amager
Kunst, Sundby/Kløvermarken
29.
lørdag
10.00
Sundby Bk.
Spillet
Kvinder
U12
U12 Piger (05) 8M Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
AB Tårnby
Sundby/Kløvermarken
29.
lørdag
11.15
Sundby Bk. 2
livescore
3 - 1
Herrer
Senior
Serie 2, P5/6 Forår • P6
Sundby/Kløvermarken
B 93 4
Sundby/Kløvermarken
29.
lørdag
11.30
Sundby Bk.
livescore
3 - 1
Kvinder
U14
U14 Piger Øst (03) forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Herlufsholm GF
Sundby/Kløvermarken
29.
lørdag
12.30
Sundby Bk. (2)
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge (05) 8M A Forår • Pulje 3
Sundby/Kløvermarken
FA 2000 (2)
Sundby/Kløvermarken
30.
søndag
10.00
Sundby 3
4 - 1
Herrer
U13
U13 Drenge 4 (04) 8M Forår • P4
Sundby/Kløvermarken
Fremad Amager 4
Sundby/Kløvermarken
30.
søndag
10.00
Sundby 4
4 - 5
Herrer
U13
U13 Drenge 5 (04) 8M Forår • P5
Sundby/Kløvermarken
KB 6
Sundby/Kløvermarken
30.
søndag
10.00
Sundby Bk. (1)
Spillet
Kvinder
U9
U9 Piger (08) 5M A Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
HIK
Sundby/Kløvermarken
30.
søndag
10.25
Sundby Bk.
Spillet
Kvinder
U10
U10 Piger (07) 5M B Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Fremad Valby
Sundby/Kløvermarken
30.
søndag
10.50
Fremad Valby
Spillet
Kvinder
U9
U9 Piger (08) 5M A Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Sundby Bk. (1)
Sundby/Kløvermarken
30.
søndag
11.15
Sundby Bk.
2 - 0
Herrer
U13
U13 Drenge 7 (04) 8M Forår • P7
Sundby/Kløvermarken
Jægersborg 3
Sundby/Kløvermarken
30.
søndag
11.15
Sundby Bk.
Spillet
Kvinder
U10
U10 Piger (07) 5M B Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Jægersborg BK
Sundby/Kløvermarken
30.
søndag
11.40
BK Hekla
Spillet
Kvinder
U9
U9 Piger (08) 5M A Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Sundby Bk. (1)
Sundby/Kløvermarken
30.
søndag
11.45
Sundby Bk.
1 - 4
Herrer
U17
U17 Drenge M (00-01) Forår • Mester
Sundby/Kløvermarken
Vestia
Sundby/Kløvermarken
30.
søndag
12.05
Sundby Bk.
Spillet
Kvinder
U10
U10 Piger (07) 5M B Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Nørrebro United
Sundby/Kløvermarken
30.
søndag
13.00
Tårnby FF
Spillet
Kvinder
U9
U9 Piger (08) 5M B/C Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Sundby Bk.
Sundby/Kløvermarken
30.
søndag
14.15
Sundby Bk.
Spillet
Kvinder
U9
U9 Piger (08) 5M B/C Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
FB
Sundby/Kløvermarken
Maj 2017
1.
mandag
18.30
Sundby Bk. 2
19 - 4
Herrer
Senior
Herre Senior 4 7M Forår • P3
Kunst, Sundby/Kløvermarken
FC Hermanos 2
Kunst, Sundby/Kløvermarken
3.
onsdag
18.30
Sundby Bk.
0 - 3
Herrer
Senior
DBU Pokalen 2017 • P1
Sundby/Kløvermarken
Union
Sundby/Kløvermarken
3.
onsdag
18.30
Sundby Bk.
2 - 4
Herrer
Senior
Serie 5, P18/23 Forår • P23
Sundby/Kløvermarken
Heimdal 5
Sundby/Kløvermarken
6.
lørdag
10.00
Sundby Bk.
livescore
2 - 6
Herrer
U13
U13 Drenge Øst 1 8M (04) forår • Pulje 2
Sundby/Kløvermarken
HIK
Sundby/Kløvermarken
6.
lørdag
11.00
Sundby Bk.
1 - 0
Kvinder
U13
U13 Piger Øst 8M (04) forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
FC Damsø
Sundby/Kløvermarken
6.
lørdag
11.15
Sundby Bk.
livescore
0 - 0
Kvinder
U16
U16 Piger Øst 1 (01) forår • Pulje 1
Kunst, Sundby/Kløvermarken
B 93
Kunst, Sundby/Kløvermarken
6.
lørdag
13.00
Sundby Bk.
livescore
0 - 2
Herrer
Senior
KS Herre 16/17 • P1
Kunst, Sundby/Kløvermarken
KB 2
Kunst, Sundby/Kløvermarken
6.
lørdag
13.00
Sundby
livescore
2 - 0
Kvinder
Senior
Kvalifikationsliga • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Næsby
Sundby/Kløvermarken
7.
søndag
10.00
Sundby Bk.
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge (05) 8M B Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Bk. Hellas
Sundby/Kløvermarken
7.
søndag
10.00
Sundby Bk. (1)
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger (06) 8M Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Hvidovre IF
Sundby/Kløvermarken
7.
søndag
11.15
Sundby Bk. (1)
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge (06) 8M A Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Bk Fix
Sundby/Kløvermarken
7.
søndag
13.30
Sundby Bk.
4 - 4
Herrer
U15
U15 Drenge M (02) Forår • Mester
Sundby/Kløvermarken
Hvidovre IF 2
Sundby/Kløvermarken
8.
mandag
18.30
Sundby Bk.
1 - 3
Kvinder
Senior
Kvinde Senior 2 7M Forår • P1
Sundby/Kløvermarken
VLI
Sundby/Kløvermarken
10.
onsdag
17.30
Sundby Bk. (2)
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger (06) 8M Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Tårnby FF
Sundby/Kløvermarken
10.
onsdag
18.15
Sundby Bk.
9 - 3
Herrer
M+40
Veteran M 7M Forår • Mester
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Dragør BK
Kunst, Sundby/Kløvermarken
10.
onsdag
18.30
Sundby Bk.
livescore
1 - 1
Kvinder
U14
U14 Piger Øst (03) forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Roskilde Pigefodbold
Sundby/Kløvermarken
11.
torsdag
18.00
Sundby Bk.
0 - 1
Kvinder
U16
U16 Piger Øst 1 (01) forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Hillerød GI Damer 2010
Sundby/Kløvermarken
11.
torsdag
18.30
Sundby Bk. 3
4 - 3
Herrer
Senior
Serie 4, P13/16 Forår • P13
Sundby/Kløvermarken
Hellas 2
Sundby/Kløvermarken
11.
torsdag
19.00
Sundby Bk.
livescore
1 - 3
Kvinder
Senior
Kvindeserie Øst • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Greve Fodbold
Sundby/Kløvermarken
11.
torsdag
19.30
Sundby Bk. 2
0 - 4
Kvinder
Senior
Kvinde Senior 1 7M Forår • P1
Kunst, Sundby/Kløvermarken
CIK
Kunst, Sundby/Kløvermarken
13.
lørdag
10.00
Sundby Bk.
Spillet
Kvinder
U12
U12 Piger (05) 8M Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
HIK
Sundby/Kløvermarken
13.
lørdag
11.15
Sundby Bk. 2
livescore
4 - 2
Herrer
Senior
Serie 2, P5/6 Forår • P6
Sundby/Kløvermarken
Østerbro IF 3
Sundby/Kløvermarken
14.
søndag
10.00
Sundby Bk.
3 - 4
Herrer
U13
U13 Drenge 7 (04) 8M Forår • P7
Sundby/Kløvermarken
Nørrebro United 2
Sundby/Kløvermarken
14.
søndag
11.15
Sundby Bk.
4 - 3
Herrer
U13
U13 Drenge M (04) 8M Forår • Mester
Sundby/Kløvermarken
B 1903 2
Sundby/Kløvermarken
14.
søndag
13.30
Sundby Bk.
3 - 2
Herrer
U17
U17 Drenge M (00-01) Forår • Mester
Sundby/Kløvermarken
Vanløse 2
Sundby/Kløvermarken
15.
mandag
18.30
Sundby Bk. 2
1 - 0
Herrer
M+40
Veteran 1 7M Forår • P3
Sundby/Kløvermarken
Rødovre 3
Sundby/Kløvermarken
16.
tirsdag
18.15
Sundby Bk.
2 - 2
Kvinder
U14
U14 Piger 1 (03) 7M Forår • P1
Sundby/Kløvermarken
Dragør BK
Sundby/Kløvermarken
18.
torsdag
10.30
Sundby Bk.
3 - 6
Herrer
M+65
Super Grand Old Masters 7M Forår 2017 • P1
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Frem
Kunst, Sundby/Kløvermarken
18.
torsdag
19.30
Sundby Bk. 2
4 - 2
Kvinder
Senior
Kvinde Senior 1 7M Forår • P1
Sundby/Kløvermarken
Taastrup FC
Sundby/Kløvermarken
18.
torsdag
19.30
Sundby Bk. 3
7 - 0
Kvinder
Senior
Kvinde Senior 2 7M Forår • P2
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Østerbro IF 2
Kunst, Sundby/Kløvermarken
19.
fredag
18.30
Sundby Bk. 2
4 - 2
Herrer
Senior
Herre Senior 4 7M Forår • P3
Kunst, Sundby/Kløvermarken
FA 2000 8
Kunst, Sundby/Kløvermarken
20.
lørdag
10.00
Sundby Bk. (1)
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge (05) 8M A Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Dragør Bk.
Sundby/Kløvermarken
20.
lørdag
10.00
Sundby Bk. (1)
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge (06) 8M A Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Bk. Skjold (2)
Sundby/Kløvermarken
20.
lørdag
10.00
Sundby Bk.
livescore
0 - 4
Kvinder
U13
U13 Piger Øst 8M (04) forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Espergærde IF
Sundby/Kløvermarken
20.
lørdag
11.15
Sundby Bk. 2
livescore
0 - 6
Herrer
Senior
Serie 2, P5/6 Forår • P6
Sundby/Kløvermarken
B 1903 2
Sundby/Kløvermarken
20.
lørdag
13.00
Sundby Bk.
0 - 2
Herrer
Senior
KS Herre 16/17 • P1
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Bk. Skjold
Kunst, Sundby/Kløvermarken
20.
lørdag
13.00
Sundby
livescore
1 - 2
Kvinder
Senior
Kvalifikationsliga • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
VSK Aarhus
Sundby/Kløvermarken
20.
lørdag
15.30
Sundby Bk.
livescore
3 - 1
Kvinder
Senior
Kvindeserie Øst • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Brøndbyernes IF
Sundby/Kløvermarken
21.
søndag
09.30
Sundby Bk.
livescore
4 - 2
Herrer
U13
U13 Drenge Øst 1 8M (04) forår • Pulje 2
Sundby/Kløvermarken
B 93
Sundby/Kløvermarken
21.
søndag
10.00
Sundby 3
8 - 3
Herrer
U13
U13 Drenge 4 (04) 8M Forår • P4
Sundby/Kløvermarken
Skjold 3
Sundby/Kløvermarken
21.
søndag
10.00
Sundby 4
6 - 7
Herrer
U13
U13 Drenge 5 (04) 8M Forår • P5
Sundby/Kløvermarken
Husum 2
Sundby/Kløvermarken
21.
søndag
10.00
Sundby Bk. (2)
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge (06) 8M A Forår • Pulje 2
Sundby/Kløvermarken
Hvidovre IF
Sundby/Kløvermarken
21.
søndag
10.00
Sundby Bk. (1)
Spillet
Kvinder
U9
U9 Piger (08) 5M A Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Fremad Valby
Sundby/Kløvermarken
21.
søndag
10.25
Vanløse (1)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) 5M B Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Sundby Bk.
Sundby/Kløvermarken
21.
søndag
10.50
Sundby Bk. (1)
Spillet
Kvinder
U9
U9 Piger (08) 5M A Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
B 1908
Sundby/Kløvermarken
21.
søndag
11.15
Sundby Bk.
livescore
2 - 6
Herrer
U13
U13 Drenge M (04) 8M Forår • Mester
Sundby/Kløvermarken
B 93
Sundby/Kløvermarken
21.
søndag
11.15
Bk. Hellas
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) 5M B Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Sundby Bk.
Sundby/Kløvermarken
21.
søndag
11.15
Sundby Bk. (2)
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger (06) 8M Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Husum Bk
Sundby/Kløvermarken
21.
søndag
11.40
Sundby Bk. (1)
Spillet
Kvinder
U9
U9 Piger (08) 5M A Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
FA 2000
Sundby/Kløvermarken
21.
søndag
11.45
Sundby Bk.
2 - 1
Herrer
U17
U17 Drenge M (00-01) Forår • Mester
Sundby/Kløvermarken
B 1903 2
Sundby/Kløvermarken
21.
søndag
12.05
Bk. Hekla (1)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) 5M B Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Sundby Bk.
Sundby/Kløvermarken
21.
søndag
13.30
Sundby Bk.
2 - 2
Herrer
U15
U15 Drenge M (02) Forår • Mester
Sundby/Kløvermarken
Vestia
Sundby/Kløvermarken
21.
søndag
15.15
Sundby Bk.
6 - 0
Kvinder
U16
U16 Piger 2 (01-02) Forår • P2
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Nørrebro United
Kunst, Sundby/Kløvermarken
22.
mandag
17.30
Sundby Bk. (1)
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger (06) 8M Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
GVI
Sundby/Kløvermarken
22.
mandag
18.30
Sundby Bk. 2
6 - 1
Herrer
Senior
Herre Senior 4 7M Forår • P3
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Heimdal 4
Kunst, Sundby/Kløvermarken
22.
mandag
18.30
Sundby Bk.
1 - 6
Kvinder
Senior
Kvinde Senior 2 7M Forår • P1
Sundby/Kløvermarken
FB
Sundby/Kløvermarken
23.
tirsdag
18.15
Sundby Bk.
0 - 6
Kvinder
U14
U14 Piger 1 (03) 7M Forår • P1
Sundby/Kløvermarken
B 1908
Sundby/Kløvermarken
24.
onsdag
18.15
Sundby Bk.
2 - 4
Herrer
M+40
Veteran M 7M Forår • Mester
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Prespa
Kunst, Sundby/Kløvermarken
24.
onsdag
19.30
Sundby Bk.
4 - 2
Kvinder
Senior
Kvinde Senior 1 7M Forår • P2
Sundby/Kløvermarken
Østerbro IF
Sundby/Kløvermarken
27.
lørdag
10.00
Sundby Bk.
Spillet
Kvinder
U12
U12 Piger (05) 8M Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
BK Hellas
Sundby/Kløvermarken
27.
lørdag
13.00
Sundby Bk.
1 - 6
Herrer
Senior
KS Herre 16/17 • P1
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Union
Kunst, Sundby/Kløvermarken
28.
søndag
10.00
Sundby 4
4 - 3
Herrer
U13
U13 Drenge 5 (04) 8M Forår • P5
Sundby/Kløvermarken
FB 2
Sundby/Kløvermarken
30.
tirsdag
18.00
Sundby Bk. (2)
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge (06) 8M A Forår • Pulje 2
Sundby/Kløvermarken
Skovshoved IF
Sundby/Kløvermarken
31.
onsdag
17.00
Sundby Bk.
4 - 0
Herrer
U13
U13 Drenge M (04) 8M Forår • Mester
Sundby/Kløvermarken
Vestia
Sundby/Kløvermarken
31.
onsdag
17.00
Sundby Bk.
Spillet
Kvinder
U12
U12 Piger (05) 8M Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Vestia
Sundby/Kløvermarken
31.
onsdag
19.00
Sundby Bk.
0 - 3
Herrer
U15
U15 Drenge M (02) Forår • Mester
Sundby/Kløvermarken
FB
Sundby/Kløvermarken
Juni 2017
1.
torsdag
18.00
Sundby Bk. (1)
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge (06) 8M A Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Jægersborg BK
Sundby/Kløvermarken
1.
torsdag
19.00
Sundby Bk.
8 - 0
Kvinder
Senior
7éren Pokal (Kvinder) • P1
Sundby/Kløvermarken
FC Soccersisters
Sundby/Kløvermarken
1.
torsdag
19.30
Sundby Bk. 3
3 - 0
Kvinder
Senior
Kvinde Senior 2 7M Forår • P2
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Valby 3
Kunst, Sundby/Kløvermarken
2.
fredag
17.00
Sundby Bk. (2)
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger (06) 8M Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Sundby Bk. (1)
Sundby/Kløvermarken
3.
lørdag
11.00
Sundby 3
2 - 4
Herrer
U13
U13 Drenge 4 (04) 8M Forår • P4
Sundby/Kløvermarken
GVI 3
Sundby/Kløvermarken
3.
lørdag
11.15
Sundby Bk. 2
0 - 2
Herrer
Senior
Serie 2, P5/6 Forår • P6
Sundby/Kløvermarken
Valby Bk. 2
Sundby/Kløvermarken
3.
lørdag
13.00
Sundby Bk.
0 - 0
Herrer
Senior
KS Herre 16/17 • P1
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Frem 2
Kunst, Sundby/Kløvermarken
6.
tirsdag
18.30
Sundby Bk. 2
3 - 2
Herrer
M+40
Veteran 1 7M Forår • P3
Sundby/Kløvermarken
Sønderbro Fight 2
Sundby/Kløvermarken
7.
onsdag
18.15
Sundby Bk.
0 - 0
Herrer
M+40
Veteran M 7M Forår • Mester
Kunst, Sundby/Kløvermarken
KB
Kunst, Sundby/Kløvermarken
8.
torsdag
10.30
Sundby Bk.
1 - 7
Herrer
M+65
Super Grand Old Masters 7M Forår 2017 • P1
Kunst, Sundby/Kløvermarken
KB
Kunst, Sundby/Kløvermarken
8.
torsdag
19.00
Sundby Bk.
livescore
1 - 2
Kvinder
Senior
Kvindeserie Øst • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
IF Skjold Birkerød
Sundby/Kløvermarken
9.
fredag
16.45
Sundby Bk. (2)
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge (06) 8M A Forår • Pulje 2
Sundby/Kløvermarken
Østerbro IF
Sundby/Kløvermarken
9.
fredag
18.15
Sundby Bk.
livescore
1 - 5
Kvinder
U13
U13 Piger Øst 8M (04) forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
HIK
Sundby/Kløvermarken
10.
lørdag
10.00
Sundby Bk. (1)
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge (05) 8M A Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Nørrebro United
Sundby/Kløvermarken
10.
lørdag
11.15
Sundby Bk.
livescore
0 - 4
Kvinder
U16
U16 Piger Øst 1 (01) forår • Pulje 1
Kunst, Sundby/Kløvermarken
BSF
Kunst, Sundby/Kløvermarken
10.
lørdag
12.30
Sundby Bk. (2)
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge (05) 8M A Forår • Pulje 3
Sundby/Kløvermarken
GVI (2)
Sundby/Kløvermarken
10.
lørdag
13.00
Sundby
livescore
3 - 1
Kvinder
Senior
Kvalifikationsliga • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
SønderjyskE
Sundby/Kløvermarken
11.
søndag
10.00
Valby
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (08) 5M B Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Sundby Bk.
Sundby/Kløvermarken
11.
søndag
10.00
Valby (1)
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (08) 5M C Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Sundby Bk.
Sundby/Kløvermarken
11.
søndag
10.50
Dragør Bk.
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (08) 5M B Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Sundby Bk.
Sundby/Kløvermarken
11.
søndag
11.30
Sundby Bk.
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge (05) 8M B Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
FA 2000 (1)
Sundby/Kløvermarken
11.
søndag
11.40
B.93
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (08) 5M B Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Sundby Bk.
Sundby/Kløvermarken
11.
søndag
11.45
Sundby Bk. 3
livescore
2 - 2
Herrer
Senior
Serie 4, P13/16 Forår • P13
Sundby/Kløvermarken
B.93 7
Sundby/Kløvermarken
11.
søndag
13.50
Dragør Bk.
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (08) 5M A Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Sundby Bk.
Sundby/Kløvermarken
11.
søndag
14.40
B.93 (1)
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (08) 5M A Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Sundby Bk.
Sundby/Kløvermarken
12.
mandag
18.30
Sundby Bk.
7 - 2
Kvinder
Senior
Kvinde Senior 2 7M Forår • P1
Sundby/Kløvermarken
Sønderbro Fight
Sundby/Kløvermarken
13.
tirsdag
18.15
Sundby Bk.
4 - 1
Kvinder
U14
U14 Piger 1 (03) 7M Forår • P1
Sundby/Kløvermarken
HIK
Sundby/Kløvermarken
14.
onsdag
17.30
Sundby Bk.
livescore
3 - 5
Herrer
U13
U13 Drenge M (04) 8M Forår • Mester
Sundby/Kløvermarken
Dragør BK 2
Sundby/Kløvermarken
14.
onsdag
18.00
Sundby Bk. (1)
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge (06) 8M A Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
BK Hellas
Sundby/Kløvermarken
14.
onsdag
18.00
Sundby Bk.
livescore
4 - 3
Herrer
U13
U13 Drenge Øst 1 8M (04) forår • Pulje 2
Sundby/Kløvermarken
FC Roskilde
Sundby/Kløvermarken
14.
onsdag
18.15
Sundby Bk.
2 - 9
Herrer
M+55
Super Masters M 7M Forår 2017 • Mester
Kunst, Sundby/Kløvermarken
Brønshøj BK
Kunst, Sundby/Kløvermarken
15.
torsdag
19.30
Sundby Bk. 3
5 - 0
Kvinder
Senior
Kvinde Senior 2 7M Forår • P2
Kunst, Sundby/Kløvermarken
CIK 2
Kunst, Sundby/Kløvermarken
16.
fredag
17.00
Sundby Bk.
2 - 2
Herrer
U15
U15 Drenge M (02) Forår • Mester
Sundby/Kløvermarken
Fix
Sundby/Kløvermarken
16.
fredag
17.30
Sundby Bk. (2)
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge (05) 8M A Forår • Pulje 3
Sundby/Kløvermarken
Vanløse (2)
Sundby/Kløvermarken
16.
fredag
17.30
Sundby Bk.
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge (05) 8M C Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Bk Fix
Sundby/Kløvermarken
16.
fredag
18.30
Sundby Bk. 3
3 - 1
Herrer
Senior
Serie 4, P13/16 Forår • P13
Sundby/Kløvermarken
Føroyar 3
Sundby/Kløvermarken
17.
lørdag
10.00
Sundby Bk.
livescore
2 - 1
Kvinder
U13
U13 Piger Øst 8M (04) forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Greve Fodbold
Sundby/Kløvermarken
17.
lørdag
10.00
Sundby Bk.
Spillet
Kvinder
U12
U12 Piger (05) 8M Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
FC Damsø
Sundby/Kløvermarken
17.
lørdag
11.15
Sundby Bk.
14 - 3
Herrer
M+32
Old Boys 1 7M Forår • P1
Sundby/Kløvermarken
Deaf Futsal Team
Sundby/Kløvermarken
18.
søndag
10.00